Klinika Liposukcji: Liposukcja, odsysanie tłuszczu Vaser Lipo HD

Medycyna jest sztuką, która nie lubi próżni. Dlatego powstają nowe coraz lepsze metody oraz techniki, które pozwalają osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Właśnie tak jest w medycynie estetycznej oraz modelowaniu sylwetki - Doskonałym przykładem jest liposukcja, czyli tzw odsysanie tłuszczu. Obecnie możemy odessaną tkankę tłuszczową przeszczepić w inne miejsce.

Przeszczep tkanki tłuszczowej:
Liposukcja metodą Vaser Lipo oraz Body Jet zachowuje pozyskaną tkankę tłuszczową, która nadaje się do ponownego przeszczepu i mowa tu o lipotransferze.

Powiększanie piersi tłuszczem jest metodą niemal doskonałą, ponieważ nie ma lepszego wypełniacza niż nasza własna tkanka i komórki macierzyste. W ten sposób unikamy odrzucenia ciała obcego z naszego organizmu, a także zmniejszamy ryzyko powikłań. Piersi, które zostały powiększone tłuszczem są naturalne zarówno w dotyku, jak i wyglądzie.

Liposukcja jest praktycznie całkowicie bezpieczna, nic nie boli, a pierwsze efekty są widoczne od razu, ale ostateczny efekt, czyli ten oczekiwany nadchodzi po kilku miesiącach.

Zabieg liposukcji trwa od 1 do nawet 5 godzin, gdyż jest zależny od wybranej okolicy, ilości tkanki tłuszczowej, a często również Pacjenci decydują się na odessanie tłuszczu z 2 a nawet 3 miejsc jednocześnie.

cena liposukcji również zależy od wybranej partii ciała i zaczyna się od 2500zł (aktualne na rok 2017) i kończy na kilku tysiącach złotych np liposukcja brzucha.

Bardzo ważny jest wybór kliniki medycznej!
W Warszawie oraz innych miastach jest wielu lekarzy oferujących podobne zabiegi. Ważne aby przy wyborze brać pod uwagę inne czynniki niż cena, ponieważ to nasze zdrowie.

Więcej o liposukcji przeczytasz na stronie (www. liposukcja. com. pl) a także zobaczysz zdjęcia przed i po oraz filmy z zabiegów. Znajdziesz również odpowiednią klinikę.

Ocena:

Ocena: 3.6/10 (12 głosów)

Podlinkuj stronę liposukcja.com.pl:

Klinika Liposukcji: Liposukcja, odsysanie tłuszczu Vaser Lipo HD
Odwiedziny robotów
Odwiedziny yahoo 1
Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: